سفارش پلاک اسم

 

پلاک اسم هدیه ای متفاوت و به یاد ماندنی است که شما می توانید کالاهای متنوع مثل گردنبند زنانه، گردنبند مردانه، دستبند و گردنبند سنگی یا مهره ای(با تنوع سنگ بالا)، 

دستبند چرمی(با تنوع چرم بالا)، آویزساعت و... را بر روی هر جنسی که می پسندید (نقره،مس،برنج و استیل) به صورت طلایی(روکش طلا) یا نقره ای و کاملا آنلاین سفارش دهید.

کافی ست اسم مورد نظر را در قسمت متن پلاک تایپ کنید و در قسمت طرح پلاک، طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. سپس نوع سفارشتان را که میخواهید در قالب یک

زیورآلات دست ساز زیبا داشته باشید را انتخاب کنید و مراحل خرید را تا انتها پیش ببرید.

سفارش پلاک اسم

راهنما
 

درقسمت متن پلاک،اسم موردنظرتان را وارد کرده و ازطریق انتخاب یکی از طرح های موجود در طرح پلاک،طرح خود را در پیش نمایش مشاهده کنید.

متن مورد نظر خود را وارد کنید
تا این مرحله سفارش پلاک اسم شما با مشخصات نمایش داده شده ثبت می شود. برای ثبت نهایی و اقدام به پرداخت فاکتور خود گزینه ارسال سفارش را بزنید.در صورتی که می خواهید طرح یا تزئین خاصی در کنار پلاک اسم شما با همان جنس انتخابی ساخته شود یکی از طرح های تزئین پلاک را انتخاب کنید و در نهایت برای ثبت سفارش خود گزینه ارسال سفارش را بزنید.در صورتی که سفارشتان دستبند چرمی و یا مهره ای است حتما مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 
 
 

قیمت

 • پلاک اسم
  0
 • تزئین پلاک
  0
 • قاب
  0
 • مجموع
  0
ثبت سفارش