راهنمای خرید طلا

دوست عزیز حتما قبل از سفارش به موارد زیر توجه فرمایید:
 

نحوه پرداخت

در ابتدا مبلغ بیعانه که توسط تیم مستربج اعلام می شود توسط شما پرداخت و الباقی مبلغ پس از اتمام ساخت پلاک تسویه می شود. وزن دقیق پلاک طلا بعد از ساخت مشخص میشود که تصویر پلاک و فاکتور با نرخ همان روز برای مشتری ارسال میشود. مشتری موظف است الباقی مبلغ را درهمان روز صدور فاکتور واریز کند در صورت  تاخیر در پرداخت الباقی مبلغ، فاکتور طلا اعتباری ندارد و فاکتور جدید به نرخ روز صادر میشود.  پس حتما در پرداخت الباقی مبلغ همکاری لازم را داشته باشید. با تشکر
 در صورتی که سفارش شما ساخت یکروزه فوری باشد مبلغ 30 هزار تومان بابت فوریت ساخت به مبلغ نهایی اضافه میشود.

توجه: پس از تسویه نهایی، سفارش از طریق پست یا پیک ارسال خواهد شد. 

عدم امکان تغییر سفارش

در خرید خود نهایت دقت را داشته باشید پس از تایید و ارسال فیش واریزی امکان کنسلی و تغییر سفارش وجود ندارد، زیرا به دلیل ساخت سفارشی محصولات توسط تیم مستربج در صورت کنسلی از سمت مشتری مبلغ واریزی به هیچ عنوان عودت داده نمیشود.

 

مدت زمان ساخت سفارش

سفارش شما از زمان ثبت نهایی 3 تا 5 روز کاری توسط تیم مجرب مستربج آماده و اجرا می شود و پس از آن ارسال می شود. در صورتی که سفارشتان نیاز به طراحی داشته باشد پس از اتمام طراحی و انتخاب طرح،بازه زمانی 3-5 روز کاری در نظر گرفته میشود. امکان ساخت سفارش به صورت یکروزه وجود دارد که با پرداخت هزینه بیشتری سفارش یکروزه ساخته و سپس ارسال می شود.

نحوه ارسال کالا

ارسال با پست پیشتاز (رایگان به سراسر ایران): برای تهران 24 تا 48 ساعت کاری و برای شهرستان 24 تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد. 
 
ارسال با پیک در تهران (هزینه برعهده مشتری): با هماهنگی قبلی به پیک تحویل داده می شود که هزینه آن برعهده مشتری است. 
توجه کنید: دوست عزیز در صورتی که بسته با پست ارسال شود در صورت نبود گیرنده در مقصد و یا  آدرس ، نام گیرنده و شماره تماس اشتباه
باشد مستربج هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری می باشد.